wedstrijdtennis

De Website MijnKNLTB


De websites MijnKNLTB.nl en KNLTB.club zijn voor onze vereniging niet in gebruik. Uw rating, toernooi- en competitie-informatie en ook resultaten ervan kunnen via de website www.toernooi.nl worden ingezien. U moet hiervoor wel inloggen.


Klik hier om naar de site www.toernooi.nl te gaan.

Teamindeling competitie KNLTB 2022 senioren dames en heren

Dinsdagcompetitie start 10.00 uur, aanwezig 09.30 uur

Team 1: 4xDames dubbel 1e klasse, afd. 3

Monique van Wilten (Captain) | Anita Bravenboer | Sylvia op de Weegh | Simone Blok | Lisette de Knegt | Yvonne van Mierop | Dineke Hoffmann

 

 

Vrijdagcompetitie start 19.00 uur, aanwezig 18.30 uur

Team 1: Gemengd dubbel 17+, 1e klasse, afd.12

Sanneke Berkelaar (captain) | Susan van der Pligt | Menno Geveke | Frans Hartensveld | Christian Meyboom | Jessica Verweel

 

Team 2: Gemengd dubbel 17+, 2e klasse, afd.27

Tamara vd Giessen-Dantuma  (Cap) | Amanda de Jong-Dantuma | Rianne Dekker | John Bootsma | Brian Smits

 

Team 3: Gemengd dubbel 17+, 3e klasse, afd.85

Fons Hoedemaker (captain) | Jan Huisman | Marco Barendse | Ruud Venner | Jose Dubbeldam | Dario Cerroni | Krien van Beek  | Marc Lugten | Mariska Schotanus

 

Team 4: Gemengd dubbel 17+, 4e klasse, afd.116

Mariska vd Waal- Troost(captain) | Frank vd Linden | Sigrid de Boer | Erik vd Waal

 

Team 1: Heren dubbel 17+, 2e klasse, afd.36

Wouter Berkelaar(captain) | Wesley vd Hurk | Boris Koerts | Robbert Huijbregts

 

Team 2: Heren dubbel 17+, 2e klasse, afd.12

Pascal Lakerveld  (captain) | Pieter Jan van der Heiden | Maarten Breukel | Jeroen Bergmans | Dennis Poldervaart

 

Team 3: Heren dubbel 17+, 3e klasse, afd.37

Henk Alkema (captain) | Fred Blaauw | Peter Bode  | Gerard de Lange  | Ronald Nieuwenhuizen | Ron Smits | Martin de Vries

 

Team 1: Dames dubbel 17+, 3e klasse, afd.84

Eugenie de Kovel (captain) | Sylvia Luteijn | Bertien Winkel | Karen Steenstra | Corine van Leerdam | Esther de Grave | Marielle van der Velden | Ellen Geurtsen

 

Team 2: Dames dubbel 17+, 3e klasse, afd.60

Marjan Basie (Captain) | Renate Spreij | Jolanda Kouwenberg | Joke Bode | Sue Darroch-Evans

 

Team 3: Dames dubbel 17+, 3e klasse, afd.103

Karin Phernambucq (captain) | Sigrid Doorgeest | Angela Petrus | Yvonne van Kempen | Angela Poldervaart

 

Zaterdagcompetitie start 13.30, aanwezig 13.00

Team 1: 2HE+3HD, 2e klasse, afd.5

Gertjan Boot (captain) | Robert Bos | Ramon van Amen | Remco Krabbendam | Rutger Pesch | Nick Breur

 

Team 2: 2HE+3HD 17+, 4e klasse, afd.14

Martin Klijn (captain) | Jeroen Prins | Chris Mazuir | Martijn Bresser | Dennis van der Zalm | Orlando van Driel

 

Team 1: 4xHD 50+, 3e klasse, afd.22

Henk Mol  (captain) | Peter Berkelaar | Michel vd Meulen | Jelle Holwerda |Chris Bongers | Rene Ooms | Ben Lutje | Loek Karssen

 

Team 1: 4xHE+2HD 17+, 1e klasse, afd.20

Mark Roddenhof (Captain) | Tim Roddenhof | Bob Ijzelenberg  | Luuk Boot  | Bob Hessels

 

Zondagcompetitie start 12.30 aanwezig 12.00

Team 1: Dames, 4xDE+2xDD, 4e klasse, afd.6

Emma Molenaar (captain) | Yanou Degeling | Jasmijn de Kovel | Megan Hulsmann | Marissa Dolk

 

Team 1: Heren, 4xHE+2xHD, 3e klasse, afd.3

Alec Boot(Captain) | Bas de Klerk | Alec Oostra | Sven vd Zalm | Tristan Oostra

jeugd

Zondagcompetitie, aanwezig 12:00

Team1: Meisjes t/m 17, 4xDE+2xDD, 1e klasse, afd.10

Bente Willemse (captain) | Liza vd Helm | Noortje van Adrighem | Ilse de Klerk | Laila Vrolijk | Roos vd Helm

 

Team 1: junioren t/m 14, 4xE+2xD, 2e klasse, afd.51

Emma van Adrighem (Captain) | Kiki Hartensveld | Imara Bok | Anna de Klerk

 

Team 2: junioren t/m 14jr, 4xE+2xD, 2e klasse, afd.49

Vincent Ladage(captain) | Sylte-Mare Koerts | Tjerk Vis | Kasper Ruizendaal | Werner de Waard

 

Zondagcompetitie GROEN, aanwezig 09:30

Team 1: Groen-1 t/m 12

Isabel Schouten(captain) | Liz van Kempen | Robin Pennings | Sinne Sminia vd Pligt | Tygo Breur | Jamie vd Giessen (ovb)

 

Team 2: Groen-2 t/m 12jr

Anna Bos (Captain) | Sofie Thijssen | Grace de Pina Gomes | Emma van Sliedregt | Dune de Peuter

 

Team 3: Groen-2 t/m 12jr

Hidde Sytema (Captain) | David Sluimer (ovb) | Lars de Grave  | Dylano van Zanten (ovb) |Pepijn Stam

 

Zondagcompetitie Oranje, aanwezig 09:30

Team 1: Oranje-2 t/m 10jr

Daphne Ladage | Manon Schouten | Romy Kars | Alyssa van Marsbergen | Jill Nieuwpoort | Kiki vd Voorde

 

Zondagcompetitie Rood, aanwezig 09:30

Team 1: Rood t/m 8jr

Olivier Selens | Jamie van Nielen | Jill vd Giessen | Annabelle de Reus